پیروزی شیرین منچستریونایتد در خانه برنلی :: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه”، شاگردان اوله‌گنار سولسشر که در دیدار قبلی مقابل نیوکاسل هم به یک پیروزی پر گل رسیده بودند، در دیدار امشب برابر برنلی نیز نمایش قابل قبولی داشتند و در نهایت به یک پیروزی شیرین دست پیدا کردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 13 بود که منچستریونایتد صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد و چیزی نمانده بود که مارکوس راشفورد روی یک ضربه آزاد، گل اول بازی را به ثمر برساند اما واکنش خوب پوپ، مانع از باز شدن دروازه برنلی شد.

برتری یونایتد ادامه داشت و در دقیقه 19، روی یک ضدحمله سریع، راشفورد بار دیگر صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه او بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 34، یونایتدها بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما حضور به موقع باردسلی، مانع از گلزنی مارسیال شد.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در حالی که به نظر می رسید این نیمه بدون گل به پایان خواهد رسید، منچستریونایتد در دقیقه 44 به گل رسید. روی اشتباه مدافع برنلی بود که پریرا صاحب توپ شد و پاس در عرض او را مارسیال با یک ضربه دقیق، تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با حساب 1-0 به سود شیاطین سرخ به پایان برسد.

 

 

نیمه دوم را منچستریونایتد بهتر آغاز کرد و در دقیقه 55، مارسیال می توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما باز هم پوپ با یک واکنش خوب، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه 69، چیزی نمانده بود که تیم میزبان با ضربه والی باردسلی کار را به تساوی بکشد اما این بار دخیا بود که با واکنشی دیدنی، مانع از رسیدن تیم میزبان به گل شود.

 

 

هرچه به دقایق پایانی نزدیک تر می شدیم، تیم میزبان فشار بیشتری روی دروازه منچستریونایتد وارد می کرد اما این شاگردان سولسشر بودند که در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده به گل دوم رسیدند. روی یک ضدحمله سریع بود که راشفورد با پاس دنیل جیمز با پوپ تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، با ضربه ای نه چندان محکم در شرایطی نامتعادل، کار را تمام کرد تا منچستریونایتد دراین دیدار به پیروزی 2-0 برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close