می‌توانستیم برنده بازی باشیم/ ذوب‌آهن با ۱۱ نفر دفاع کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فراز کمالوند عصر پنجشنبه در نشست خبری مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: از مردم خونگرم و مهمان‌نواز جم تشکر می‌کنم که در این چند روز مهربانی را در حق ما تمام کردند و امیدواریم با ساختن یک تیم خوب تماشاگران را راضی نگه داریم.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ تیمی از ۱۸ بازیکن در فصل بعد ۱۶ بازیکن را از دست بدهد، خاطرنشان کرد: ۹۵ درصد از بازیکنان بزرگسالان تیم در سال گذشته را از دست دادیم و با استفاده از بازیکنان لیگ یکی و چند بازیکن باتجربه پا به لیگ برتر گذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه ارزان‌ترین تیم مسابقات لیگ برتر هستیم، افزود: در دو هفته ابتدایی قرعه سختی به ما خورده است ولی بازیکنان نشان دادند که از هیچ تیمی کمتر نیستند و در هر دو بازی مستحق پیروزی بودیم.

وی بیان کرد: در ۲۵ دقیقه آخر سراپا حمله بودیم. امروز سه مهاجم خود را نداشتیم و عملا بدون مهاجم بودیم. با اضافه شدن بازیکنان تیم جان تازه‌ای می‌گیرد و از هفته‌های چهارم و پنجم تیم بهتر می‌شود. در ضربات آخر باید بهتر استفاده کنیم و چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم.

کمالوند با بیان اینکه نمی توانیم در مورد داوری صحبت کنیم، تصریح کرد: فردا باشگاه به صورت رسمی و از مجاری قانونی نسبت به داوری اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: تعدادی از بازیکنانی که از لیگ یک به تیم ما آمده‌اند، خیلی خوب بوده‌اند و کارهای خوبی کردند. مهدی ترکمان، شفیعی و . . . خیلی خوب کار کردند. تیم پارس جنوبی تیمی نیست که به سادگی به تیمی ببازد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: در شهر جم همه سنگ تمام گذاشتند و امیدوارم تیمی را درست کنیم که مردم راضی باشند. افتخار می‌کنم که مربی تیمی هستم که این هواداران خونگرم و دوست‌داشتنی دارد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است ولی امروز مستحق پیروزی بودیم. آینده تیم را خیلی خوب می‌بینم و در بازی‌های آینده خیلی بهتر خواهند شد. در هر دو بازی اول خود پا به پای این دو تیم بازی کردیم و برتر بودیم.

کمالوند با تقدیر از مدیریت منطقه ویژه پارس اضافه کرد: مدیریت مجموعه باشگاه از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات تیم استفاده کرده است و در هفته ‌آینده شاهد تزریق بخشی از قرارداد بازیکنان خواهیم بود.

وی بیان کرد: امروز خیلی خوشحالم که تماشاگران از عملکرد ما راضی بودند و از نحوه بازی تیم ما راضی بودند. در نیمه دوم ذوب‌آهن با ۱۱ نفر دفاع می‌کرد و بیانگر این است که خوب بازی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: امروز مثل جنگ‌جویی بودیم که شمشیر نداشت. محمد ابراهیمی مهره تاثیرگذار ما است که از نظر انگشت پا مشکل داشت و از بازی بعد در خدمت تیم است.

وی گفت: هافبک ما یک کارت زرد گرفت و دست و پا بسته بازی کرد که این موضوع کار را برای ما سخت کرد. نیمه دوم در ۲۵ دقیقه آخر کاملا به بازی مسلط بودیم و اگر بازی چند دقیقه دیگر ادامه داشت می‌توانستیم گل پیروزی را هم بزنیم.

کمالوند با بیان اینکه منصوریان آینده درخشانی در فوتبال ایران دارد و باید سرمربی تیم ملی شود، گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و نتایج خوبی گرفته است.

وی با بیان اینکه جو ورزشگاه بسیار عالی بود و لذت بردیم، اظهار داشت: تیم ما مشکل هماهنگی دارد و در هفته‌های بعد خیلی بیشتر خواهد شد. از بازیکنان بومی در آینده بیشتر استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close