معارفه رسمی سرمربی استقلال در مجموعه انقلاب :: ورزش سه
کد خبر: 1660422/35

زمان: 11:31  
1398/10/17

بازدید: 134مدیران باشگاه استقلال با حضور دسته جمعی در اولین جلسه تمرینی تیم درصدد برگزاری معارفه رسمی کادر فنی جدید هستند.

به گزارش “ورزش سه”، با پایان یافتن ماراتن یک ماهه میان باشگاه استقلال و آندره آ استراماچونی سرانجام این پرونده مختومه و بایگانی شد تا همان طور که انتظار می رفت فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی ها انتخاب و منصوب شود.


با گذشت نزدیک به یک هفته از این انتصاب تمرینات استقلال بنا به دلایل زیادی برگزار نشد تا این که استراحت طولانی مدت زمستانی امروز به پایان خود رسید تا بازیکنان بار دیگر دور هم جمع شده و برنامه های آماده سازی خود را زیر نظر سرمربی و مربیان جدید استارت بزنند.


قبل از آغاز جلسه تمرینی مدیران باشگاه با حضور دسته جمعی در محل تمرینات تیم در مجموعه ورزشی انقلاب درصدد برگزاری مراسم معارفه رسمی فرهادمجیدی به عنوان سرمربی و سایر مربیان برآمدند تا تاریخ جدیدی در باشگاه استقلال رقم بخورد.


اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست مدیرعاملی استقلال به همراه هادی مباشری معاون اجرایی، بهرام امیری ، امیر سلطانی مشاوران سرپرست باشگاه و ستار همدانی در محل تمرین استقلال حاضر شدند تا مراسم معارفه فرهاد مجیدی و کادرش را برگزار کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close