مدیران استقلال به خواسته استراماچونی توجه کنند/ درخواست منطقی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانشاهرخ بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص صحبت‌های سرمربی آبی‌پوشان پس از پایان بازی با نساجی و خواسته‌های کادر فنی و بازیکنان گفت: حرف‌های استراماچونی منطقی است، حالا که شرایط تیم خوب است، آبی‌پوشان بردهای پیاپی را به دست می‌آورند، بهتر است مسئولان استقلال هم به وعده‌های خود عمل کرده و هر چه زودتر مشکلات را برطرف کنند تا استقلال بتواند با شرایط روحی بهتر، به روند پیروزی‌هایش ادامه دهد.

بیانی افزود: استراماچونی یک مربی حرفه‌ای است، او حالا به یک مربی محبوب تبدیل شده، از حمایت هواداران برخوردار است و صد البته که با بازیکنانش کاملاً یکدل شده و آنها هم خواسته‌های این مربی ایتالیایی را در زمین پیاده کرده و همین مسئله باعث موفقیت تیم شده است بنابراین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باید تلاش بیشتری برای موفقیت استقلال داشته تا بتوانند هر چه زودتر مشکلات مالی را برطرف و آرامش بیشتری را به اردوی استقلال بازگردانند.

وی در مورد بحث جدایی ویلموتس و انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: این روزها صحبت‌های زیادی در مورد برکناری ویلموتس انجام می‌شود متأسفانه رئیس فدراسیون فوتبال ما سکوت اختیار کرده و به طور شفاف با مردم در این باره صحبت نمی‌کند. دلیل این را هم نمی‌دانم که چرا او چنین رفتاری را از خود نشان می‌دهد اما بهتر است در جمع رسانه‌ها صحبت کند و حقایق را بازگو کند، اگر قرار است برکنار شود، این موضوع را با همه در میان بگذارد و اگر هم قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد، آن را به مردم اعلام کند تا شایعات از دور و بر تیم ملی کنار برود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد حضور برانکو در تیم ملی اظهار داشت: این روزها شایعه زیادی مبنی بر اینکه «برانکو با فدراسیون فوتبال ما به توافق رسیده و به زودی هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت»، زیاد شده است. ایوانکوویچ در پرسپولیس عملکرد خوبی داشت آن هم به این دلیل بود که چهار سال با این تیم زندگی کرد، بازیکنان را به خونبی می‌شناخت، هر روز با آنان تمرین می‌کرد و خصوصیات اخلاقی تک‌تک آنها آشنا بود اما شرایط در تیم ملی با باشگاهی متفاوت است. او یکبار در تیم ملی امتحانش را پس داد، موفق نبود، نتایج ضعیفی کسب کرد و پس از آن، هرگز به ایران بازنگشت و نخواست که پاسخگوی رسانه‌ها در مورد عملکرد ضعیفش باشد.

بیانی تأکید کرد: کار در تیم ملی به مراتب متفاوت‌تر از باشگاهی است. او هر روز با بازیکنان نیست. شاید برای هر بازی ۱۰ یا ۱۵ روز با ملی‌پوشان باشد و این کنار هم بودن نمی‌تواند همیشگی باشد بنابراین تفاوت‌های بسیاری بین بازیکنان ملی‌پوش و باشگاهی وجود دارد و من بعید می‌دانم اگر برانکو سرمربی تیم ملی شود، بتواند همانند حضورش در پرسپولیس موفق باشد. بنابراین فدراسیون فوتبال باید با بزرگان فوتبال ایران و اصحاب رسانه تعامل بیشتری داشته باشد تا اگر قرار است ویلموتس از تیم ملی کنار گذاشته شود، یک انتخاب صحیح داشته باشیم و بتوانیم یکبار دیگر به جام‌جهانی صعود کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close