مانوئل نویر و احتمال تمدید قرارداد با بایرن تا 2023 :: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه”، سال 2016 بود که مانوئل نویر،دروازه بان ملی پوش بایرن مونیخ، قرارداد خود را تا سال 2021 با این تیم تمدید کرد. نویر که طی سال های اخیر، مصدومیت های پیاپی او را از فرم اصلی خود دور کرده بود، حالا با فراموشی کامل مصدومیتش دوباره به روزهای خوب قبل بازگشته و هم اکنون در فرم نسبتا خوبی قرار دارد.

 

 

نویر که حالا تنها کم تر از دو سال تا پایان قراردادش با باواریایی ها باقی مانده است، احتمالا تا روزهای آینده قرار داد خود را با این تیم تا سال 2023 تمدید خواهد کرد.

 

بایرن مونیخ که اصولا هیچ علاقه ای به تمدید قرارداد با بازیکنان با سن بالای سی سال ندارد، چند روز پیش بود که قرار داد روبرت لواندوفسکی ،مهاجم 31 ساله لهستانی خود را، تا سال 2023 تمدید کرد تا به نوعی در مورد این ستاره خود استثنا قائل شود. اتفاقی که احتمالا شامل حال مانوئل نویر 33 ساله نیز خواهد شد و این بازیکن احتمالا طی روزهای آینده قراردادش را با باواریایی ها تمدید خواهد کرد.

 

به گفته رسانه های آلمانی، مانوئل نویر و ایجنتش،توماس کروس، در حال مذاکره با سران بایرن برای تنظیم قرارداد جدید تا سال 2023 با این باشگاه آلمانی هستند.

 

مانوئل نویر در سال 2011 از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و طی این مدت موفق به کسب شش بوندسلیگا، چهار جام حذفی و یک لیگ قهرمانان اروپا با این تیم شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close