قلعه نوعی: دو بازیکن دیگر به جمع ما اضافه می‌شوند:: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه “، تیم فوتبال سپاهان پس از پشت سر گذاشتن دو اردو در کردان کرج و همچنین کشور ترکیه و بازی در مقابل حریفان تدارکاتی از روز یکم مرداد ادامه تمریناتش را در شهر اصفهان پی گرفته است.


در خلال تمرینات امروز امیر قلعه نویی سرمربی این تیم در ابتدا در ارتباط با شرایط اردوهای اخیر و همچنین وضعیت کلی تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: «ما بر اساس تقویمی که برای شروع لیگ به ما اعلام‌شده بود کارمان را شروع کردیم و بر اساس همان زمان‌بندی، اکنون در شرایط مسابقه هستیم. من معتقدم عقب افتادن بازی‌ها یک مقدار به تیم‌های مثل ما که تابع نظم و انضباط هستیم ضرر می‌زند و تیم‌های که دیرتر شروع کردند یقیناً به نفع آن‌ها خواهد شد. ما که زودتر شروع کردیم و در حال حاضر اردوی دوم خودمان را پشت سر گذاشتیم در حال حاضر بدن‌ها شرایط مسابقه را دارا هستند و همان‌طور که گفتم به ضررمان تمام می‌شود.»


وی در همین ارتباط افزود: «به‌هرحال امیدوارم هر چه زودتر سازمان لیگ برنامه بازی‌ها را اعلام کند تا تکلیف همه مشخص شود.»


وی در ارتباط با شرایط فعلی تیم افزود: «تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و بازی‌های بسیار خوبی را انجام داده است و من از بچه‌های تیم نهایت تشکر را دارم که با جدیت هرچه را که ما خواستیم انجام دادند و از مسئولان باشگاه هم ممنونم که هر آنچه که ما می‌خواستیم را برای ما فراهم کردند.»


قلعه نویی درباره نحوه یارگیری این تیم افزود: «از یارگیری‌های انجام‌شده بسیار راضی‌ام اما هنوز باید دو بازیکن دیگر را به جمع تیم اضافه کنیم تا تیم برای انجام چهل بازی آماده شود، چراکه اگر قرار است ما در سه جام حضور داشته باشیم باید در چهل بازی به میدان برویم.»


وی در ادامه افزود: «من فکر می‌کنم از هر نظر تیم امسال به نسبت فصل گذشته بهتر است به چند دلیل. اول اینکه آن بازیکنانی که در فصل گذشته به تیم آمدند مثل محمد کریمی، پیام نیازمند و چند جوان دیگر یقیناً امسال شرایط بهتری را تجربه خواهند کرد. ضمن آنکه بازیکنان خارجی هم که به تیم اضافه شدند هم مثل کومان امسال در وضعیت بهتری قرار دارد. در نحوه یارگیری هم به نسبت فصول قبل بهتر عمل کردیم و نقاط ضعفی را که پارسال داشتیم با ورود این بازیکنان مطمئناً پوشش دادیم. از همه مهم‌تر دو سال پیش تیم در جایگاه چهاردهم لیگ را به پایان رساند و امسال به‌عنوان تیم دوم و همین موضوع باعث افزایش روحیه تیم خواهد شد. ضمن اینکه بازیکنان آن اعتمادبه‌نفس لازم را به دست آوردند و متوجه شدند که اینجا سپاهان است و جزو بزرگ‌ترین و پرافتخارترین تیم‌های ایران و آسیا به شمار می‌رود. درمجموع با توجه به توضیحاتی که ارائه دادم باید بگویم شرایط تیم به نسبت فصل گذشته شرایط خیلی بهتری دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close