عزم جزم مثلث استقلالی‌ در شهرخودرو (عکس):: ورزش سه


کد خبر: ANoW8

زمان: 19:40 1398/05/13  

بازدید:
768

بازیکنان سابقا استقلالی تیم شهرخودرو این روزها سفت و سخت در تمرینات و البته بازی های تدارکاتی این تیم حضور پیدا می کنند تا بتوانند حقانیت خود پس از خروج از پایتخت را نشان دهند. 

به گزارش “ورزش سه”، سیدمهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر و روح اله باقری سه بازیکن سابق آبی پوشان هستند که این روز با پیراهن شهرخودرو در تمرینات پیش فصل حضور پیدا می کنند. 

 

سیدمهدی رحمتی را می توان مهمترین بازیکن بین این سه نفر دانست. گلر سابقا استقلالی لیگ برتر که تاکنون به افتخارات فراوانی نیز دست پیدا کرده است به دلایلی حضور در استقلال 98 – 99 را تاب نیاورد تا پس از تجربه تلخ آخرین جدایی خود از این تیم، این بار در مشهد به بازی بپردازد و به نوعی عصای دست یحیی گل محمدی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا لقب بگیرد. مشهدی ها که از حضور رحمتی خیالشان راحت شده بود پیش از این اجازه جدایی به میلاد فراهانی و یوسف بهزادی دادند. 

 

 

فرشاد محمدی مهر هم مدافع راست سابق پارس جنوبی جم است که پس از درخشش در لیگ هفدهم ، با آرزوهای فراوان راهی استقلال پایتخت شد تا به همراه این تیم بتواند به روزهای خوشی برسد. علیرغم همه تلاش های این بازیکن، این اتفاق در نهایت نیفتاد تا محمدی مهر با ناراحتی و پس از یک فصل از جمع استقلالی ها جدا شود. او در حالی به جمع شهرخودرویی ها پیوست، مرتضی منصوری، مدافع راست سابق این روزها راهی سپاهان شده است و او باید با مدافع جوان مشهدی ها یعنی محمد آقاجانپور به رقابت بپردازد. 

 

 

روح اله باقری نیز تاکنون آخرین بازیکنی است که از جمع استقلالی های لیگ هجدهم خود را به مشهد و تیم شهرخودرو رساند. باقری که پیش از این در لیگ دسته اول به عنوان یک گلزن درخشیده بود و در جام حذفی نیز موجبات حضور تیمش یعنی خونه به خونه بابل در فینال را آماده کرد پس از پیوستن به آبی ها نتوانست همان بازیکن همیشه موثر تیم بابلی ها باشد. البته اگر نخواهیم نسبت به این بازیکن بی رحمانه قضاوت کنیم باید به بازی های خوبی که وی در مدت زمان حضور در میدان به نمایش می گذاشت اشاره کنیم. هر چند فرم بازی باقری مورد نظر شفر قرار گرفت تا وی به نیمکت ذخیره ها قفل شود. 

 

اکنون هر بازیکن در شرایطی با شهرخودرو تمرین می کنند که با توجه به کادر بازیکنان این تیم می توانند علاوه بر رسیدن به ترکیب اصلی، باز هم به مانند قبل، برای تیم خود بدرخشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close