شرایط من در استقلال غم‌انگیز بود/ فرهاد مجیدی بهترین گزینه است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود از ارسال یک پیام از سوی آندره استراماچونی سرمربی پیشین آبی پوشان به فرهاد مجیدی خبر داد.

در پیام استراماچونی آمده است: «صبح بخیر فرهاد (هم انگلیسی و هم به زبان فارسی) در ابتدا باید بگویم که بسیار خوشحالم که با تو در ارتباطم و صدایت را می شنوم. تو به راستی انسان خوبی هستی و مطمئنا یک مربی واقعا خوب. خوشحالم که این مسئولیت را پذیرفتی. چون به باور من، تو از دیدگاه همه بهترین گزینه برای استقلال هستی. چون تو از صمیم قلب عاشق استقلالی. چون به خوبی نسبت به حقیقت استقلالی بودن آگاهی. هواداران عاشقت هستند و بازیکنان حرمتت را حفظ می کنند.

وقتی با هم حرف می زدیم (اشاره به جلسه پیش از بازی ذوب آهن و استقلال در اصفهان) احساس می کردم ایده ها  و نگرش مشترکی نسبت به فوتبال داریم. وقتی سرمربی امیدها بودی، اوضاعت مانند شرایط من سخت غم انگیز بود. برای خودم شاید بدترین دوران حرفه ای بود که سپری کردم. برای آنچه رخ داد، غمگینم اما حالا دوباره حس خوبی دارم برای رضایت هواداران از مربی خوبشان. در حال حاضر هیچ کس برای اداره تیم بهتر از تو نیست.

حتی با وجود هزاران کیلومتر فاصله، هر کمک و هم فکری در هر زمینه ای برای تیم از دستم بر بیاید انجام می دهم. برای تو، فقط برای تو. برای بهزاد غلامپور، برای بازیکنان و هواداران. درباره خودم و اتفاقاتی که رخ داد، نکاتی وجود دارد که نمی توانم از طریق واتس آپ در میان بگذارم. امیدوارم هرچه زودتر تو را در جایی از این جهان ببینم. دوست عزیزم، بهترین آرزوها را برایت دارم.

در به کارگیری کمک من هرگز تردید نکن، تماس های ما قطع نشود. چه خودت، چه از طریق نوری فر و ورویا و علی کریمی کنارتان هستم. زیرا قلبم آنجاست … کارهای بسیاری برای انجام دادن پیش رویت است. قوی باش و پر انگیزه تا همه را قدرتمندانه تسلیم کنی. موفق باشی فرهاد.»

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه استقلال بعد از قطع همکاری رسمی با آندره استراماچونی فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close