سولسشر: گل راشفورد مثل رونالدو بود :: ورزش سه
کد خبر: 1646726/42

زمان: 02:47  
1398/08/09

بازدید: 1,632اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد به تمجید از گل تماشایی مارکوس راشفورد پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، شیاطین سرخ امشب و در لیگ کاپ با گل تماشایی راشفورد با نواختن یک ضربه ایستگاهی فوق العاده، در خانه چلسی با نتیجه 1-2 به پیروزی دست یافتند. اوله گونار سولسشر ضربه راشفورد را به ضربات کریستیانو رونالدو تشبیه کرده و مدعی شد آنها می خواهند منچستریونایتد را تبدیل به تیم درخشان گذشته کنند.

 

 

اوله گونار سولسشر گفت: “گل راشفورد بسیار شبیه به گل کریستیانو رونالدو بود، این پسر اعصابی از فولاد دارد، پنالتی می گیرد و اینگونه با ضربه خود باعث پیروزی یونایتد در این دیدار می شود. من فکر می کنم راشفورد خیلی روی نواختن ضربات آزاد کار می کند. من همیشه سعی می کنم کاری کنم راشفورد موفق به گلزنی شود. مارکوس گل های بزرگی به ثمر می رساند، او تمرین می کند و حالا نیز پاداش تمرین خود را دریافت کرده است.

 

سه برد پیاپی خارج از خانه باعث خوشحالی بازیکنانم می شود. ما در هفته های گذشته همیشه مسافر بوده و مسافت زیادی را طی کرده ایم، اما وقتی نتیجه می گیرید روحیه تیم افزایش می یابد.

 

ما در کنار هم هستیم و این شخصیت تیم را نشان می دهد. من فکر می کنم امروز ما یک فوتبال تماشایی و مبتنی بر طراحی ضدحمله سریع را مقابل چلسی ارائه دادیم. تیم ما سرعت فراوانی در بازی برابر چلسی داشت، این منچستریونایتد است و ما در تلاش هستیم دوباره به تیم گذشته تبدیل شویم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close