دزدی از اسنوکرباز ایرانی در فرودگاه چین!:: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه”، حسین وفایی، تنها نماینده ایران در اسنوکر حرفه‌ای جهان در حالی که برای حضور در یک دوره تور حرفه‌ای در چین راهی این کشور شده، با دردسر بزرگی مواجه شده است.


این اسنوکرباز ایرانی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود از یک سرقت خبر داده که باعث شده او در فرودگاه بیجینگ چین به پلیس مراجعه کند.


حسین وفایی در ویدیویی که منتشر کرده، در این باره می گوید: «من الان در شهر بیجینگ هستم. برای پرواز دوم منتظر بودم و جلوی در گیت روی صندلی خوابم برده بود. وسایلم هم بالای سرم بود، اما وقتی بیدار شدم، دیدم که نیست! متاسفانه پاسپورت، کیف پول و همه وسایلم در این کیف بود و به سرقت رفت!»

 


وی که جلوی گیت پلیس در فرودگاه ایستاده، عنوان می کند: «الان پیش پلیس آمدم. متاسفانه داخل دوربین‌ها خودم را هم نمی توانند پیدا کنند، چه برسد به پاسپورتم! اصلا باورم نمی شود و نمی دانم باید چه کار کنم.»


بعد از دقایقی حسین وفایی دومین ویدیوی خود را منتشر کرد و از تلاش برای حل مشکل او و احتمال رسیدنش به مسابقه خبر داد. وفایی در این باره گفت: «دوستان من در تلاش هستند تا سفیر ایران در چین را پیدا کنند و با آنها هماهنگ شود که من به آنجا بروم. امیدوارم از طرف وزارت امور خارجه این هماهنگی به وجود بیاید تا برای من پاسپورت صادر شود و من به مسابقه ام برسم. این در حالی است که سفارت ایران در چین تا روز دوشنبه تعطیل است. برای من دعا کنید. نمی‌دانم چرا هر بار که من به چین می‌آیم، این اتفاق برای من می افتد! دارم دیوانه می شوم!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close