جامعه ورزش خود را مدیون سردار سلیمانی می‌داند/ تشییع باشکوهی بود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عبدالحمید احمدی  در حاشیه مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: این مراسم پس از تشییع پیکر مطهر حضرت امام خمینی(ره) بی سابقه ترین مراسم بود. مردم نشان دادند به نظام و کشورشان اعتقاد دارند. جامعه ورزش خودش را از این اتفاق ناگوار دور نمی دانست. اکثر ورزشی‌ها در این مراسم شرکت کردند که به دلیل ازدحام زیاد جمعیت شاید خیلی از آنها را نتوانستیم ببینیم.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی یکی از بزرگ ترین مردان ایران بود که آمریکا سال ها در تلاش بود این کار را انجام دهد و او توانست تمام معادلات نظامی را به هم ریزد. از تمام ورزشکارانی که در این مراسم حضور داشتند ممنون هستم. جامعه ورزش همیشه در این اتفاقات کنار سایر مردم هستند. مسئولان ورزش خود را مدیون امثال سلیمانی می‌دانند.  امنیتی که داریم تا راحتی به استادیوم برویم و ورزشکاران افتخار کسب کنند یکی از دلایلش سلیمانی بوده است.

معاون وزیر ورزش تاکید کرد: مردم نشان دادند که به رهبرشان اعتقاد راسخی دارند و ما نیز عضو کوچکی از مردم هستیم، سعی کردیم نشان دهیم فرقی بین مردم و مسئولان نیست. امیدوارم انتقام سخت گرفته شود که فکر نکنند به راحتی این کار را کرده اند. این حضور نشان داد، مردم همیشه کنار هم هستند. من این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور تسلیت می‌گویم.

عبدالحمید احمدی در پایان خاطرنشان کرد: ولی مردم یک خواسته دارند و آن انتقام است. امیدوارم مسئولان با تدبیر مشت محکمی به دشمنان که از این اتفاق احساس رضایی کردند بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close