بد بازی کردیم و مستحق شکست بودیم/ اولتیماتومی دریافت نکردم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگارمهر،عبداله ویسی پس از شکست ۲برصفر تیمش شاهین شهرداری بوشهر برابر نساجی مازندران در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه سومین بازی متوالی است که بد بازی می کنیم و شایسته باخت بویم.

وی افزود: به هرحال فکر می کنم از نظر تکنیکی وتاکتیکی مشکلاتی داشتیم که باید برای بازی های آینده اصلاح کنیم.

اولتیماتومی ندادند

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد: ازمردم خونگرم بوشهر بابت کسب نتایج ضعیف عذرخواهی می کنم و امیدواریم در بازی های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

ویسی با بیان اینکه هیچ فشار و یا اولتیماتومی از سوی مدیران تیم شاهین شهرداری بوشهر نداشتم، گفت: البته آنها هم حق دارند تا تیمشان نتیجه بگیرد و ما هم همه توان خود را برای موفقیت شاهین خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: که خودم انصافا  شرمنده هواداران و مردم بوشهر هستم، امیدوارم جبران کنیم.

 بازیکنان شاهین هنوز تفکر لیگ یکی دارند

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه چهار هفته از لیگ برتر گذشته اما بازیکنان ما باشرایط لیگ برتر فاصله دارند، گفت: متاسفانه بازیکنان ما هنوز تفکر لیگ دسته یکی دارند و فکر می کنند در لیگ یک بازی می کنند.

ویسی ابرازامیدواری کرد: به هرحال با امکانات و شرایطی که تیم شاهین دارد در حال بازی هستیم و با بضاعتی که داریم به مصاف حریفان می رویم.

تیم شاهین شهرداری بوشهر در چارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه ۲برصفر به میزبان خود نساجی مازندران باخت ودر انتهای جدول رده بندی باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close