بازی بسیار سختی با ماشین سازی تبریز داریم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز پنج شنبه نشست خبری قبل از بازی سرمربی های دو تیم ماشین سازی تبریز و نفت مسجد سلیمان در هتل کایای تبریز برگزار شد.

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در این نشست خبری با بیان اینکه تیم ماشین سازی یکی از تیم های خوب و جوان لیگ برتر است، افزود: در همه بازی‌ها برای کسب ۳ امتیاز وارد میدان می شویم، انتظاری از تیم ما نیست و ما برای بردن وارد میدان می‌شویم.

وی با بیان اینکه با بازیکنان تیمش اتمام حجت کرده است، ابراز داشت: از ۷ بازی ۵ بازی مساوی کردیم که تیم‌های قدرتمندی بوده اند. باید بتوانیم در این بازی موفق عمل کنیم.

تارتار در خصوص محرومان و مصدومان تیمش نیز اظهار کرد: سوشا مکانی و عباس عسگری مصدوم هستند ولی در این بازی محرومی نداریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص رسول خطیبی سرمربی تیم تبریزی نیز گفت: خطیبی سعی کرده تیمش را بر اساس تفکراتش جمع کند. باید سعی کنیم بازیکنان خلاق تیم حریف را کنترل کنیم و از ضعف‌های آنها استفاده کنیم.

وی در خصوص مالک باشگاه تراکتور و ماشین سازی نیز گفت: از زنوزی تشکر می‌کنم که هم‌زمان دو تیم لیگ برتری را اداره می‌کند. در این شرایط سخت اقتصادی وی از این دو تیم حمایت می کند و باید از زنوزی به خاطر حمایت هایش از ورزش فوتبال کشورمان تشکر کنم.

گفتنی است دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و نفت مسجد سلیمان فردا از ساعت ۱۶ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close