بازی با فولاد برای هر دو تیم مهم است/ ضرورت حمایت از تیم تراکتور – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، احد شیخ لاری عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تراکتور با فولاد خوزستان در تبریز گفت: بازی مهمی در پیش داریم. یک پیروزی می تواند مشکلات ما را تا حدودی حل کند.

وی با بیان اینکه فوتبال برد و باخت دارد، گفت: یک برد می تواند تمامی مشکلات تیم را حل کند، ایجاد ساختار به زمان نیاز دارد و قبلا ساختاری بوده که جواب نداده است.

سرمربی تیم تراکتور با اشاره به کادر فنی قبلی تراکتور اظهار داشت: نمی خواهم از کادر فنی قبلی انتقاد کنم، اما در بسیاری از خطوط تیم کار نشده و از لحاظ روحی هم شرایط تیم خوب نیست. شرایط روحی و تاکتیکی آنی نیست و در ۴۸ ساعت دوبرابر آنچه می شد کار کرد، انجام دادیم تا به این بازی آماده شویم.

شیخ‌لاری گفت: باید صبر کرد و از تیم حمایت کرد تا این تیم به کیفیت مطلوب نزدیک شود. برای کسب نتیجه به زمان نیاز دارم و تلاش خواهم کرد با فرصت دادن به جوانان، تیم را هر چه سریع‌تر به شرایط آرمانی برسانیم و البته اگر به ما فرصت دهند.

سرمربی تیم تراکتور با اشاره به اینکه در بازی مقابل ماشین‌سازی مالکیت توپ به ما بوده و بیش از ۶۰۰ پاس دادیم، ادامه داد: سعی کردیم با داشته های حریف و داشته‌هایم خودمان بهترین ترکیب قرار دهیم. اما پست تخصصی زیاد برایم مهم نیست من خودم مهاجم بود اما مرحوم دهداری در تیم ملی در دفاع بازی داد و یا مثلا چون دفاع نداشتیم از سلیمی در دفاع استفاده کردیم و اعتقاد دارم ویژگی‌های بازیکنان فراتر از پست تخصصی تیم است.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز اظهار داشت: شجاعی و میمبلا چهار اخطاره هستند و سوگیتا، سلیمی و اسدی هم مصدوم هستنند.

سرمربی تیم تراکتور در خصوص الهام ساکت نیز با بیان اینکه من ۶ ماه قبل به تیم ملحق شدم و قبل از من هم ساکت در تیم بود، گفت: با توجه به مشکلی که ساکت با دنیزلی پیدا کرد، در ماشین ‌سازی کارش را ادامه داد و در حال حاضر هم وی به کادر فنی تیم تراکتور بازگشته است. بعد از این بازی یک آنالیزو و یک بدنساز نیز به تیم اضافه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close