بازگشت ملی‌پوش مصدوم همزمان با آغاز لیگ برتر کشتی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مصطفی حسین خانی ملی پوش وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان چندی پیش در حین تمرینات اردوی آماده سازی دچار مصدومیت جدی از ناحیه زانو شد. این مصدومیت به حدی بود که او نه تنها فرصت حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان را از دست داد، بلکه مجبور شد پای مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد.

 حسین خانی که هم اکنون دوران نقاهت و تمرینات سبک بعد از عمل جراحی را پشت سر می گذارد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: خوشبختانه عمل جراحی به خوبی انجام شد و مدتی است توانسته ام بدون کمک عصا راه بروم و تمرینات سبک بدنسازی را انجام دهم. روند درمانی من به خوبی در حال اجراست و خودم نیز فشارزیادی روی زانوی مصدومم وارد نمی کنم تا بتوانم با شرایط ایده آل به تمرینات سنگین و همیشگی بازگردم.

وی در پایان تصریح کرد: رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان را که از دست دادم، اما به هیچ عنوان ناامید نیستم و به زودی همزمان با آغاز رقابتهای لیگ برتر به روی تشک باز می گردم. من هنوز به حضور در المپیک ۲۰۲۰ امیدوارم و برای رسیدن به هدفم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد. طبیعتا راه سخت و دشواری را پیش رو دارم، اما من هم کشتی گیر بی تجربه و تازه کاری نیستم و به خوبی می دانم رسیدن به المپیک، تلاش و سختی های فراوانی را می طلبد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close