امشب، معرفی قهرمان لیگ کشتی فرنگی در یزد :: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه”، لیگ برتر کشتی فرنگی به ایستگاه پایانی خود رسید و امشب با معرفی قهرمان پرونده نوزدهمین دوره این رقابت ها بسته خواهد شد.

 

صبح امروز مرحله نیمه نهایی با 2 دیدار پیگیری شد که بازار بزرگ ایران با استفاده از کشتی گیران مطرحی همچون سعید عبدولی، امیر قاسمی منجزی و الدانیز عزیزلی توانست با نتیجه 8 بر 2 مقابل دانشگاه آزاد به برتری برسد و راهی فینال شود.


در دومین مسابقه که حساس تر دنبال شد، سیناصنعت ایذه با بهره گیری از 2 کشتی گیر ارمنستانی توانست از سد هیات کشتی سیرجان با نتیجه 6 بر 4 عبور کند و به فینال برسد.


بر این اساس ساعت 18 امروز دیدار رده بندی بین تیم های دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان و هیأت کشتی سیرجان و ساعت 20 نیز دیدار فینال این رقابت ها بین تیم های بازار بزرگ ایران و سینا صنعت ایذه برگزار می شود.


به نظر می رسد برای تعیین قهرمان این رقابت ها کشتی گیران خارجی نقش تعیین کننده ای دارند و باید دید فرنگی کاران با انگیزه ایرانی موفق به شکست خارجی های سرشناس می شوند یا خیر.

 

 

نتایج انفرادی دیدارهای نیمه نهایی به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران 8- دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان 2

55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 9- مهرگان جهانگیری صفر

60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 6- محمد مهرابی 2

63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 12- حسین عباسی 4

67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 4- کرامت عبدولی 3

72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 7 ضربه فنی- علیرضا ارقش 3

77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 2- عظیم گرمسیری صفر

82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 9- سید محمد چوبچیان صفر

87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- بهروز هدایت، برنده 2

97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری 1- آرمان علیزاده، برنده 7

130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 2- مسعود نعمت چکانی صفر


سینا صنعت ایذه 6- هیأت کشتی سیرجان 4  

55 کیلوگرم: مسیب اکبری صفر- محمد حسینوند، برنده 10

60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 6- امیر محمد یارمحمدزهی صفر

63 کیلوگرم: رضا عباسی 3- شاهین بداغی، برنده 6

67 کیلوگرم: یوسف حسینوند، برنده 5- محمدرضا مختاری 2

72 کیلوگرم: مالخاز آمویان، برنده 4- امین کاویانی نژاد 3

77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا 1- رسول گرمسیری، برنده 3

82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 5- میلاد خسروی 2

87 کیلوگرم: آرتور شاهینیان، برنده 7 ضربه فنی – سامان عزیزی صفر

97 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- وحید دادخواه 1

130 کیلوگرم: پارسا نظری صفر- علی اکبر یوسفی، برنده (نظر کشتی نگرفت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close