از بازیکنانم خواستم تا دقیقه آخر مبارزه کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان.به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صادقی سحرگاه جمعه در نشست خبری پس از پیروزی غیرقابل تصور تیمش در برابر سبزپوشان ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی بسیار خوب و جذابی را از هر دو تیم شاهد بودیم و به ثمر رسیدن ۵ گل در این بازی خود دلیلی بر جذابیت این دیدار است.

وی با تمجید از بازیکنان خود افزود: بازیکنانم با تمام توان بازی کردند و موقعیت های زیادی را در نیمه نخست خلق کردند، خوشبختانه در نیمه دوم موفق شدیم کام‌بک بزنیم و به بازی برگردیم و پیروز مسابقه بشویم.

صادقی ذوب‌آهن را تیم بزرگی توصیف کرد و افزود: درباره تیم ذوب‌آهن صحبتی نمی‌کنم چراکه ذوب‌آهن تیمی بزرگ با بازیکنان بزگ است، من در بین دو نیمه از بازیکنانم خواستم که تا دقیقه آخر بازی کنند و تسلیم نشوند.

وی با بیان اینکه روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم، افزود: ما در پایان نیمه نخست و آغاز نیمه دوم و روی اشتباهات خودمان گل خوردیم، البته روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم و موفق شدیم از همین ضربات آزاد به گل برسیم.

سرمربی صحنه اخراج چراغعلی را به خاطر نیاورد اما خاطرنشان کرد: در مورد تک‌ تک صحنه ها حضور ذهن ندارم اما به طور کلی در فوتبال برخوردهایی وجود دارد، ما نیز امروز فوتبال محکمی ارائه دادیم و تلاش می کنیم در هفته های آینده نقاط ضعف خود را برطرف و نقاط قوت خود را تقویت کنیم.

وی در باره پیش‌بینی مدعیان قهرمانی لیگ افزود: معمولا تیم‌هایی که هواداران بیشتری دارند، مدعی هستند اما هنوز ابتدای فصل است و باید صبر کنیم تا زمان بگذرد و بازی‌ها انجام شود و بعد نتیجه‌گیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close