آسیایی ها ایران را مدعی اصلی قهرمانی می دانند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جمع بازیکنان تیم فوتبال امید ایران گفت: باید شاکر باشید که فرصت حضور در این تیم را پیدا کرده اید و امروز نماینده یک ملت هستید. شما باید برای شادی دل مردم ایران با تمام وجود بجنگید و بدانید در چه موقعیت مهمی قرار دارید.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: پیروزی یا شکست در میدان ورزشی حاصل می‌شود اما مهم این است که با تمام وجود برای موفقیت و سربلندی کشور تلاش کنید. این تیم شایستگی موفقیت را دارد و من در صحبت‌هایی که با سایر رؤسای فدراسیون‌های آسیایی دارم می بی نم تا چه حد به قدرت و توان تیم ما باور دارند. در واقع همیشه ایران را مدعی اصلی می‌دانند.

تاج همچنین گفت: فدراسیون با وجود همه مشکلات مالی با تمام وجود از تیم امید حمایت کرد و هرچه در توان داشتیم به کار گرفتیم. باز هم به تمام وظایف و مسئولیت‌های خودمان عمل می‌کنیم و تا آخرین لحظه حامی این تیم هستیم، تنها از شما یک انتظار داریم که از همه ظرفیت و توان خودتان استفاده کنید و با کمک و راهنمایی کادر فنی بتوانید در این رویداد مهم پیروز باشید.

در پایان این جلسه صمیمی که با حضور ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی، اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان و سعید دقیقی مشاور رئیس فدراسیون برگزار شد، حمید استیلی با قدردانی از حمایت‌های مجموعه فدراسیون فوتبال گفت: من از طرف همه اعضای تیم از آقای تاج همینطور آقای شکوری تشکر می‌کنم. این عزیزان در این مدت واقعاً تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند و با وجود مشکلات مالی که در کشور وجود دارد و همه محدودیت‌های فدراسیون فوتبال از تیم تا اینجا حمایت کردند و باز هم حمایت‌ها ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close