آزادکاران پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان (امیدها) از فردا و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

نتایج قرعه کشی این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۰ نفر حضور دارند، علیرضا سرلک در دور نخست به مصاف رازمیک میساکیان از ارمنستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان رضوان کواکس از رومانی و ریکوتو آرای از ژاپن کشتی مبارزه می کند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابوالفضل حاجی پور در دور اول با جایدین الرمان از آمریکا سرشاخ می شود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف پیروز مبارزه میان روسلان ژندایف از روسیه و ارنازار آکماتایف از قرقیزستان می رود. در این وزن ۲۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۲ شرکت کننده دارد، امیرحسین حسینی در دور اول به مصاف آرمان آندراسیان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد با برنده دیدار اسلام بک اورازبیکوف از قرقیزستان و انس اوشلو از ترکیه کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی نماینده کشورمان به دلیل عدم اخذ روادید از حضور در این مسابقات بازماند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با لوکاس کراساسکاس از لیتوانی کشتی می گیرد و در صورت شکست این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان اریک تیله از آلمان و گی وی ماتچاراشویلی از گرجستان می رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close